سه شنبه 29 بهمن 1398 23 جمادى الثانية 1441 18 فوریه 2020
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 117

تعیین پنج نقطه از شهرستان برای دفن زباله و پیگیری ایجاد کارخانه پسماند در کارگروه مدیریت پسماند شهرستان شبستر

. .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شبستر، با پیگیری ها فرمانداری شبستر پنچ نقطه شناسایی شده  در شهرهای شبستر، صوفیان، تسوج، کوزه کنان و سیس برای تجمیع دفن زباله ها در حال اخذ مجوزهای لازم و  نهایی شدن است.

عبداللهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار شبستر در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان شبستر با تاکید بر تسریع در اخذ مجوزهای لازم از سوی اداره منابع طبیعی و اداره راه و شهرسازی با اخذ نظر از اداره محیط زیست و بهداشت و درمان گفت: تجمیع 45 نقطه زباله گاهی که بدون رعایت مسائل بهداشتی و دفن روزانه به 5 نقطه اقدام مثبتی است که فرمانداری با جدیت نسبت به پیگیری آن اقدام می نماید.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار شبستر افزود: با توجه به تولید روزانه حدود 40 تن زباله در شهرستان به دنبال سرمایه گذار برای ایجاد کارخانه پسماند هستیم که در صورت موفقیت در این خصوص، ضمن رعایت مسائل بهداشتی، شهرداران نه گانه می توانند با مدیریت صحیح از این محل درآمد کسب کنند.

در این جلسه موضوع سرمایه گذار خارجی مطرح و کلیات آن مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد طرح اصلی توسط سرمایه گذار در جلسه آتی با جزئیات مطرح و مورد برر سی قرار گیرد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر