شنبه 23 آذر 1398 16 ربيع الثاني 1441 14 دسامبر 2019
تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398
کد 131

معاون فرماندار شبستر :

الگوهای موفق طرح های تجاری سازی شده در نمایشگاه ربع رشیدی نمایان می شود.

..
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شبستر، جلسه هماهنگی نمایشگاه فناوری ربع رشیدی (رینوتکس 1398) به ریاست مهندس عبداللهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار و با حضور خانم گلی پور بخشدار مرکزی شبستر و روسای دانشگاه ها و آموزش و پرورش شهرستان شبستر و سایر ادارات مرتبط برگزار گردید.

عبداللهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شبستر در این جلسه با تشریح آمارهای مقایسه ای و دستاوردهای نمایشگاه سال گذشته گفت: نمایشگاه رینوتکس در راستای اقتصاد مقاومتی اقدام ارزشمندی است که فرصت برابری برای ارزیابی طرح ها، ایده های فناورانه ایجاد می کند که می تواند نگاه تازه ای برای معرفی توانمندی های علمی و فناوری در سطح استان ایجاد کند.

وی با تاکید بر همکاری دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها و آموزش و پرورش گفت: این نمایشگاه محلی برای نمایان شدن استعدادها و الگوهای موفق طرح های تجاری سازی شده است لذا فرصتی است مغتنم تا جوانان با استعداد و صاحبان ایده و طرح های قابل تجاری سازی بتوانند بمنظور تولید انبوه و تجاری سازی با سرمایه گذاران به تعامل برسند.

عبداللهی با اشاره به اینکه ثبت نام نمایشگاه ربع رشیدی از اول شهریورماه الی 30 مهر ماه شروع شده است و زمان برگزاری نمایشگاه از 13 تا 17 آبان خواهد بود، گفت: از روسای دانشگاه ها و آموزش و پرورش های شهرستان شبستر و سایر ادارات مرتبط انتظار داریم، ضمن نصب پوستر نمایشگاه در محل مناسب و اطلاع رسانی در سایت ها و فضای مجازی، نشست های همانگی برای اطلاع رسانی دانشجویان و دانش آموزان در دانشگاه ها و آموزش و پرورش برگزار نمایند.


معاون فرماندار شبسترتاکید کرد: هنگام ثبت نام فرم ها را به صورت دقیق مطالعه کنند و برای اینکه شهرستان شبستر شامل تخفیفات بیشتری گردد، هنگام انتخاب حوزه حتما نام شهرستان شبستر را انتخاب کنند و بر اساس آن آمارهای دستگاهی نیز استخراج خواهد شد.

عبداللهی در خاتمه ضمن تشکر از روسای ادارات و دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع، به برخی از حمایت های برگزار کنندگان نمایشگاه اشاره کرد و گفت: صاحبان ایده ها می توانند برای غرفه های 3 متری به صورت رایگان ثبت نام و از امکانات آن بهره مند شوند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر