شنبه 23 آذر 1398 16 ربيع الثاني 1441 14 دسامبر 2019
تاریخ : پنجشنبه 25 مهر 1398
کد 143

با حضور فرماندار شبستر و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار

برگزاری جلسه شورای شهرستان شبستر

. ..
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شبستر؛ جلسه شورای شهرستان شبستر با حضور مهندس مستفید فرماندار شهرستان شبستر، عبداللهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و اعضای شورای شهرستان در محل بخشداری مرکزی تشکیل گردید.

مهندس مستفید فرماندار شهرستان شبستر در این جلسه ضمن تاکید بر نقش شوراهای اسلامی شهر و روستا و شورای فرادستی شهرستان در توسعه شهرستان و همچنین حلقه ارتباط بین مسئولین و مردم گفت: انتظار می رود در جلسات کارگروه ها، شوراها و کمیسیون هایی که رئیس شورای شهرستان یا نماینده آن شرکت می کند، پیشنهادات و راهکارهای اجرایی ارائه نماید.

فرماندار شبستر در ادامه مباحث، ضمن دعوت به همدلی و تعامل حداکثری اعضا شورا برای حل مشکلات مردم شهرستان تاکید کرد؛ در جلسات آتی شورای اداری همه اعضای شورای شهرستان برای تعامل و همفکری دعوت خواهند شد .

در این جلسه موضوعات ؛ مشکلات آموزشی شهرستان شبستر، نحوه تعامل و ارتباط با جمعیت خیریه شهرستان، مسائل زیست محیطی و پسماند و پیگیری مصوبات مطرح و مصوبات مربوطه جهت اجرا و پیگیری ابلاغ گردید.

در پایان جلسه از مهندس توحیدی عضو مستعفی شورا بدلیل حضور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شبستر بابت ارائه خدمات در طول حضور در شورا تشکر و قدردانی شد.  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 25 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر