شنبه 23 آذر 1398 16 ربيع الثاني 1441 14 دسامبر 2019
تاریخ : دوشنبه 29 مهر 1398
کد 146

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی:

تجربیات ارزشمند کارکنان در ادارات مستندسازی شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار با تأکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌ها باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند، افزود: تجربیات و اندوخته‌های کارکنان در ادارات بسیار ارزشمند است و این تجربیات باید مستندسازی شود..
جلسه بررسی مشکلات فرمانداری شبستر و بخشداری های سه گانه شهرستان پس از بازدید از ساختمان، تجهیزات بخشداری ها با حضور دکتر قاسم‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی، حسن زاده مدیر کل اداری و مالی، نوسازی و تحول اداری، یوسفی مدیرکل برنامه ریزی و بودجه، شهابی مدیر کلحراست، تیموری مدیر فناوری اطلاعات استانداری ، مهندس مستفید فرماندار شهرستان شبستر و معاون فرماندار و بخشداران و همکاران فرمانداری و بخشداری ها در محل سالت جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

ابتدای جلسه فرماندار شبستر ضمن تشکر از تامین تجهیزات و خدروهای تحویلی و همچنین رویه بازدید و توجه ویژه به مجموعه فرمانداری ها و بخشداری هابه بیان مشکلات شهرستان شبستر پرداخت.

مهندس مستفید از مشکلات و محورهای مورد بحث ؛ کمبود نیروی انسانی در فرمانداری و بخشداری های سه گانه، مشکلات ساختار نیروی انسانی، کمبود اعتبارات جاری و تملک دارایی های سرمایه ای بیان و خواستار مساعدت لازم از سوی استانداری شد.
در ادامه جلسه عبداللهی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار ضمن بیان برخی از مشکلات، پیشنهاد حضورمدیران کل استان و روسای سازمانها برای بازدید از واحدهای شهرستانی و حل مشکلات شهرستان بر اساس برنامه زمانبندی در روزهای آخر هفته و طرح در جلسه شورای اداری استان بمنظور الزام  و ابلاغ جهت اجرا ارائه دادند.

در ادامه بخشداران سه گانه و همکاران فرمانداری و بخشداری به بیان و ارائه دیدگاه ها و مشکلات خود در حوزه های مختلف پرداختند.
دکتر قاسم‌زاده در این نشست ضمن استماع مشکلات همکاران فرمانداری و بخشداری ها و بررسی مسائل و مشکلات فرمانداری شبستر، با اشاره به برخی از نارسایی‌هایی ساختار اداری کشور، گفت: اگر به دنبال سلامت اداری هستیم باید این ساختار اصلاح شده و در تمامی سطوح، ضابطه به جای رابطه حاکم شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مسائل مطرح شده در این جلسه، گفت: استانداری در حدود اختیارات و امکانات خود و در چارچوب قوانین موجود برای حل مشکلات تلاش می‌کند، اما حل برخی از مشکلات نیازمند مصوبات ملی یا تغییر قوانین و مقررات است که در این خصوص نیز باید پیگیری شود.

قاسم‌زاده همچنین با اشاره به راه‌اندازی سیستم ویدئوکنفرانس استانداری و فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه، گفت: با افتتاح این سیستم، مشکل رفت‌وآمد همکارانی که گاهی در شرایط نامناسب جوی از نقاط دور و نزدیک به مرکز استان سفر می‌کردند مرتفع شده و امکان ارتباط همکاران با یکدیگر در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه فراهم شده است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر مطالعه اسناد بالادستی و تهیه برش فردی از اسناد گفت؛ فرمانداری ها نسبت به اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب برنامه های اجرایی و عملیاتی تدوین نمایند.

در خاتمه مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی توضیحات لازم در خصوص مسائل مطرح شده را بیان نمودند.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر