پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : جمعه 22 اسفند 1399
کد 260

برگزاری جلسه انتخابات معتمدین هیات اجرایی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شبستر

.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شبستر، مهندس عبداللهی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان شبستر در جلسه انتخابات معتمدین هیات اجرایی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شبستر با بیان اینکه افزایش مشارکت و رقابت را برای خود یک وظیفه می‌دانیم گفت: افزایش نشاط اجتماعی و انعکاس کارآمدی نظام را در دستور کار قرار داده و با اصل بر فرمایش مقام معظم رهبری، تلاش برای مشارکت حداکثری خواهیم نمود.

فرماندار شبستر اصل بی طرفی در انتخابات از سوی مجریان و ناظران را بسیار مهم دانست و گفت: گرچه هر فردی به عنوان یک شهروند حق رای داشته و گرایش انتخاباتی دارد ولی بیان عقیده یا شرکت در جلسات یک کاندیدا از سوی هر کدام از مجریان و ناظران جرم تلقی می شود.

وی گفت: انجام رفتارهای جانبدارانه توسط مجریان قابل چشم پوشی نیست و اجحاف در حق نظام است لذا باید از این سرمایه ای که نظام برای خدمت به مردم در اختیار ما قرار داده، سوءاستفاده نکنیم.

عبداللهی ابراز امیدواری کرد؛ تمام فرآیندهای انتخاباتی برابر جدول زمانبندی به نحو مطلوب انجام گیرد و با تعامل و هماهنگی با هیات نظارت بتوانیم برگ زرینی در تاریخ شبستر به جا بگذاریم که نتیجه آن انتخاباتی سالم که منجر به توسعه و آبادانی شهرستان شود.

فرماندار شبستر ضمن اعلام آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات گفت: وظیفه ما برگزاری انتخاباتی سالم، فارغ از نتیجه آن و پیروزی یا شکست کاندیدای خاصی است.


 
  • نوشته شده
  • در جمعه 22 اسفند 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر