پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 17 شهريور 1400
کد 333

مراسم تجلیل از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر

مراسم تجلیل از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر با حضور مهندس عبداللهی فرماندار شهرستان شبستر، دکتر بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان و حاج آقا راستی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شبستر، در این مراسم که به دلیل کسب رتبه نخست اداره ورزش و جوانان شهرستان شبستر در ارزیابی عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان ترتیب داده شده بود، در ابتدای مراسم آقای دهقان گزارش سالانه عملکرد این اداره را ارائه نمود و در ادامه مهندس عبداللهی فرماندار شهرستان شبستر ضمن تقدیر از رئیس و کارمندان اداره ورزش و جوانان به جهت کسب رتبه برتر ارزیابی، بر لزوم حمایت از قهرمانان ورزشی شهرستان تاکید ویژه ای داشته و گفتند؛ شهرداری ها و دهیاری ها بایستی از قهرمانان ورزشی شهر و روستای خود به نحو احسن حمایت و تجلیل نمایند. وی همچنین از مجمع خیرین ورزش یار شهرستان که همواره در صف اول حمایت از ورزش و قهرمانان است، تشکر و قدردانی کردند.
سپس آقای دکتر بهتاج ضمن تبریک و تشکر برای کسب رتبه اول استانی از حمایت های نماینده شهرستان و فرماندار تقدیر و تشکر بعمل آوردند. در ادامه حاج آقا راستی با بیان اینکه روحیه پهلوانی در کنار قهرمانی رشد کند، شایسته است قهرمانان ما علاوه بر قهرمانی، منش و رفتار پهلوانی را در خود پرورش دهند. وی بر لزوم افزایش خدمات و امکانات ورزشی در روستاهای شهرستان تاکید کردند.
 در ادامه مراسم از جعفر پورشفیع همکار بازنشسته و آزاده اداره ورزش و جوانان و قهرمان ورزشی مچ اندازی و دوومیدانی ( بابک فرج الهی و عاطفه صدر ) و عوامل موثر در کسب رتبه اول استانی با اهداء جوایز و لوح تقدیر ، تمجید به عمل آمد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 شهريور 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر