پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 17 مهر 1400
کد 339

فرماندار شبستر

لازمه تحقق بخشی به شعار سال، شناسایی و احصاء موانع و مشکلات تولید و استفاده از ظرفیت های قانونی در راستای حمایت از تولید از طریق ارتباط موثر با مدیران مافوق و همچنین بکارگیری سیستم بانکی میسر می باشد.

.
مهندس عبداللهی فرماندار شهرستان شبستر، در جلسه شورای اداری شهرستان شبستر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی و همچنین تبریک روز جهانی استاندارد و هفته استاندارد به همکاران اداره استاندارد شهرستان به سبب شرایط خاص شهرستان باتوجه به تعدد واحدهای تولیدی و صنعتی و کمبود نیروی انسانی در اداره استاندارد شبستر گفت؛ استانداردسازی تولید و ارائه محصولات با کیفیت، زیربنای توسعه اقتصادی و رقابت پذیری در تولید است.

مهندس عبداللهی با اشاره به بیان ریاست جمهوری مبنی بر رعایت حقوق شهروندی و سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع در ادارات رعایت انجام امور و قانون مداری و بی طرفی که باعث تسهیل در انجام امور و رضایت ارباب رجوع می شود را مورد تاکید قرار داد. 

فرماندار شبستر تاکید کرد، باتوجه به مسئولیت پذیرفته شده، تا آخرین روز مسئولیت، موظف به انجام امور محوله هستیم و هیچ اهمال کاری و بی مسئولیتی قابل پذیرش نیست.

عبداللهی گفت: روسای ادارات با در اختیار گذاشتن مصوبات، قوانین و مقرارات، باعث ارتقاء و بروز بودن کارشناسان اداره خود به قوانین و مقرارت باشند تا در خدمت رسانی و اجرای دقیق قوانین دچار اشکال نشوند.

وی با اشاره به رتبه اول سرمایه گذاری شهرستان در استان و ایجاد ۲۷ واحد تولیدی در شهرستان طی یک سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم ها را بی نظیر عنوان کرد.

وی گفت نرخ بیکاری شهرستان شبستر ۶ درصد است که اغلب، بیکاران تحصیل کرده هستند که  امیدواریم با فعالسازی مرکز رشد شهرستان این درصد نیز کاهش یابد.

💢حجت الاسلام والمسلمین کیانی امام جمعه شهر شبستر :
🔹مسئولین و صاحب منسبان در کلیه امورات و کارهای خود رضایت خداوندی را سرلوحه امورات خود قرار دهند.
🔸شرطی کردن خدمات اداری مغایر با حقوق شهروندی در نظام اداری است.
🔹قانون، حسن الخطاب و محور امورات و خدمات اداری است که همه ملزم به رعایت آن هستند.
🔸دستگاه ها بر عملکرد کارکنان در برخورد با ارباب رجوع نظارت کنند.
🔹مسئولان باید دغدغه فرهنگی داشته باشند و شخصاً در جلسات و مراسمات دینی و فرهنگ شرکت کنند.
🔸اخلاق اداری یعنی مدیر و کارمند وظیفه فرهنگی و دینی خود را بداند و در حل مشکلات شهروندان بکار گیرد.

در پایان جلسه از مدیران و  کارمندان نمونه شهرستان و همچنین از خیرین منتخب کشوری آقایان؛ حاج بیوک رسولوی و مهندس ولی زحمتکش با اهداء لوح قدردانی شد.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 17 مهر 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر