پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : يکشنبه 30 آبان 1400
کد 360

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج در فرمانداری شهرستان شبستر

سلیمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار شبستر: بسیجیان در هر مسئولیتی با تمام توان در مناطق محروم در محرومیت زدایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک حال دولت ها هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شبستر سلیمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شبستر در جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج در این شهرستان با گرامیداشت پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت همه در جامعه اسلامی بسیجی هستند و هر کس در این جامعه احساس مسئولیت کند بسیجی است.

سلیمی گفت بسیجی یک نماد مردمی است که در تمامی فعالیت های مردمی در تمامی عرصه های مختلف حضور دارد علی الخصوص در بحث کرونا و طرح حاج قاسم سلیمانی در کنار کادر درمان و سلامت  نقش بسزایی ایفا کرد.

وی با اشاره به نقش بسیج در محرومیت‌زدایی در مناطق محروم گفت: بسیجیان در هر مسئولیتی با تمام توان در مناطق محروم در محرومیت زدایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک حال دولت ها هستند.

همچنین در ابتدای جلسه سرهنگ قیدری جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شبستر ضمن تبریک هفته بسیج و با اشاره به فرهنگ و تفکر بسیجی از فرمایشات امامین انقلاب به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد. 

وی گفت در هفته بسیج امسال ۱۵۰ عنوان طرح در سطح شهرستان برگزار می گردد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 30 آبان 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر